Open dag op de Vrije School Ede

EDE - Zaterdag 2 april organiseert Vrije School Ede, Nachtegaallaan 49, haar open dag. Van 10.00 tot 13.30 uur kunt u kennismaken met onze school.

Bij de peutergroep ‘Het Zonnekind’ zijn peuters en hun ouders van harte welkom om de sfeer te proeven en te spelen in deze sfeervolle groepsruimte.

In de kleuterklas kunnen ouders en aanstaande kleuters kennis maken met de kleuterjuf, het klaslokaal, het speelgoed, de kinderen en hun ouders. Er zijn diverse activiteiten.

In de hogere klassen (groep 3-8) krijgen onze leerlingen een aantal korte lessen, van 10.15 tot 11.45 uur. U kunt, in de klassen, meekijken en meedoen bij de diverse proeflesjes. Tussentijds is er gelegenheid om werkstukken en leerboeken in te kijken en om vragen te stellen, ook over het zorgbeleid, remedial teaching en toetsmomenten. Vanaf 12.00 tot 13.00 uur zijn er presentaties vanuit alle klassen in de zaal van de school.

Vrije School Ede, Nachtegaallaan 49, Ede, 0318-615428

Groups audience